Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.

Family Pages: місце зустрічі Вашої родини в режимі онлайн

Family Pages – це особисті сайти, створені для того, щоб допомогти родинам спілкуватися, відзначати дні народження, обмінюватися фотографіями, а також займатися дослідженням і збереженням сімейної історії. Усе, що для цього потрібно – це створення одним зі членів родини сімейних сторінок на MyHeritage.com і запрошення іншим членам родини приєднатися. Участь у поповненні сайту з боку всіх членів родини дозволяється та заохочується. Це відмінний спосіб об'єднати родини!
Створити сайт на Family Pages

На Family Pages Ви можете:

Створити веб-сайт для своєї родини.
Не потрібно мати технічний досвід. Це доступно кожному.

Зробити свій сайт приватним або відкритим.
Створити своє сімейне дерево і розмістити його для спільного перегляду.
Бережіть свою сімейну історію й розміщайте його в мережі! Прикрашайте сімейне дерево на Вашому сайті привабливими візуальними звітами. Якщо Ви займаєтеся генеалогією на професійному рівні, то можете завантажити свій файл у форматі GEDCOM; якщо Ви робите перші кроки у вивченні сімейної історії, Ви можете завантажити нашу безкоштовну програму Family Tree Builder і з її допомогою побудувати Ваше сімейне дерево й опублікувати його в режимі онлайн. Кожен член родини, що відвідав Ваш сайт, побачить особисту версію сімейного дерева, обрану спеціально для нього, що демонструє його родинні зв'язки з іншими членами сім'ї на сімейному дереві або на сімейних фотографіях.

Демонструвати фотографії й відеокліпи.
Це не просто ще один сайт для демонстрації фотографій. Наша революційна технологія розпізнавання облич автоматично впорядкує Ваші фотографії і зв'яже їх з людьми у Вашому сімейному дереві. Далі ще цікавіше – система допоможе Вам знайти інші фотографії членів Вашої родини або Ваших предків, які були завантажені іншими користувачами. У підсумку Ви зможете виявити в незнайомих Вам людей фамільну подібність із старими сімейними фотографіями. Ви навіть зможете знайти інших людей на земній кулі, схожих на Вас як дві краплі води. MyHeritage.com – чудовий спосіб для порівняння фотографій з Вашої сімейної історії. Пошук ведеться по всіх фотографіях і навіть коментарях до фотографій, залишених іншими користувачами. Якщо на звороті фотографії є присвята, Ви також можете її вставити. Якщо фотографія в поганому стані, скористайтеся послугами нашого сервісу з відновлення ушкоджених фотографій, щоб повернути їй початковий вигляд. В Інтернет-просторі немає іншого сайту, який мав би настільки досконалі можливості з обробки фотографій в режимі онлайн, які є в MyHeritage.com.

Організувати сімейні заходи.
На Вашому сімейному сайті буде повнофункціональний онлайн-календар, у який автоматично додаватимуться всі важливі сімейні події з Вашого сімейного дерева. Тому Вам не доведеться самостійно вводити дати народження й річниць. Ви і члени Вашої сім'ї більше не пропустите жодного важливої сімейної події. Це, можливо, найкрасивіший календар, що Вам зустрічався дотепер, у ньому є навіть зображення членів сім'ї, причетних до певної події.

Скористатися захоплюючими сімейними програмами.
Сімейні новини - у такий спосіб Ви і члени Вашої сім'ї будете в курсі всього, що відбувається у сім'ї; приватні дошки повідомлень - для обговорень у сімейному колі; рецепти для обміну та збереження унікальних рецептів сімейних страв; опитування для швидкого збору думок з будь-якого приводу; посилання для обміну інформацією про корисні сайти; адресна книга члена сім'ї - для швидкого зв'язку з будь-яким членом сім'ї, і багато іншого.

У недалекому майбутньому очікуються нові сімейні програми.
Розгорнута медична історія для приватного обміну медичною інформацією в колі сім'ї і відстеження спадкових захворювань; щоденники для висловлення своєї думки, і багато іншого.

Стати учасником захоплюючого співтовариства.
На своєму сайті Ви можете підтримувати зв'язок не тільки із членами Вашої сім'ї, але також досліджувати багате співтовариство MyHeritage.com і знаходити інших учасників, що поділяють Ваші інтереси (або виглядати точнісінько так само, як і Ваша улюблена знаменитість, що подобається Вам ще зі школи). Ви можете відвідати інші відкриті сімейні сайти, досліджувати і здійснювати пошук за мільйонами фотографій завантажені іншими користувачами (особливо цікаві історичні фото з минулого) і здійснювати пошук у всіх відкритих сімейних деревах сайту MyHeritage.com.

Обновляти свій сайт.
Можна створити стільки сайтів, скільки Ви захочете. У кожного сайту є свій тарифний план. Базові тарифні плани цілком безкоштовні. Але якщо Ви хочете оснастити свій сайт додатковими можливостями, такими як більший обсяг, більша кількість учасників, більше сімейне дерево або додаткові функції, виберіть тарифний план Premium або PremiumPlus. Досить тільки одному члену сім'ї оформити передплату на сайт, а всі інші учасники можуть користуватися ним безкоштовно.

Створіть свій сайт сьогодні.
Використовуйте краще, що є в Інтернеті, для спілкування із близькими людьми. Якщо Ви дорожите своєю сім'єю, MyHeritage.com призначений саме для Вас.

Створити сайт на Family Pages