Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева. Безкоштовне сімейне дерево. Безкоштовне генеалогічне ПЗ. Побудова сімейного дерев. Створення сімейного дерева.Про сайт MyHeritage
Компанія MyHeritage була заснована team of people з пристрастю до генеалогії та високим рівнем інтернет-технологій. Наше бачення в тому, щоб зробити використання можливостей інтернету простішим для людей по всьому світу, аби могти знайти їх спадщину і задля зміцнення їх зв'язків із сім'єю та друзями.

З 2005 року ми розмістилися в мальовничому селі Бней Атарот неподалік від Тель-Авіву, Ізраїль, заснованому німецькими тамплієрами у 1902 році під назвою Вільгельма.

Черпаючи натхнення в довколишніх полях, садках і відреставрованих віллах тамплієрів, в одній з яких розташований наш головний офіс, ми прагнемо використовувати інструменти завтрашнього дня для дослідження сімейної історії минувших днів. Внаслідок постійного розвитку, в лютому 2012 року, ми переїхали в нові чудові офіси в Ор Єхуда, Ізраїль. Також, у нас є офіси в США, а саме в Прово (штат Юта) і Лос Анджелісі (штат Каліфорнія) та працівники і представники в багатьох країнах по цілому світі.

Будучи динамічною мережею сімейної історії, наші інфовації для створення генеалогічного дерева і пошук історичного змісту постійно розвивається, щоб запропонувати родинам найбільш цікавий і корисний досвід. Наші нещодавні придбання World Vital Records та Geni.com, наприклад, дозволили нам запропонувати мільярди історичних документів і захоплюючі інструменти для спільної роботиз більш широкою міжнародною аудиторією, ніж будь-коли раніше.

Якщо Ви розділяєте нашу пристрасть до досліджень минулого, яке визначило нас сьогодні, якщо Ви хочете поділитися своїм досвідом з рідними і близькими, тоді MyHeritage - це те, що Вам потрібно.