Всього$59‎
$79‎
Здивуйте себе
Розкрийте своє етнічне походження і знайдіть нових родичів за допомогою простого тесту ДНК.
Всього$59‎
$79‎
Найвищі технологічні стандарти за найдоступнішою ціною на ринку.
ДНК розкриває вашу унікальну спадщину — етнічні групи та географічні регіони вашого походження.
Знайдіть нових родичів, про існування яких ви ніколи не знали, за допомогою спільної ДНК.

Упродовж останніх 16 років, компанія MyHeritage допомогла мільйонам людей знайти нових родичів та дізнатися їхнє етнічне походження.

З якої частини світу походить ваша родина?

Місця, які ваші предки називають домом, закладені у вашій ДНК. Етнічні групи історично походять з однакових географічних регіонів й вимальовуються з локального набору генів. Ми аналізуємо вашу ДНК для визначення, які її складові походять з кожної з 42 підтримуваних етнічних груп — найбільша кількість, що пропонується серед будь-яких сервісів з дослідження ДНК. Дізнайтеся більше

Кого ви знайдете?

Ми шукаємо людей, чия ДНК має збіги з вашою: ваших родичів. Наша технологія збігів ДНК розкриває спільний відсоток ДНК з вашими збігами, показуючи наскільки ви споріднені. Ви можете зв'язатися зі своїми новими знайденими родичами, щоб дізнатися більше про вашу родину та спільних предків.Дізнайтеся більше

Питання й відповіді

 • Що я можу дізнатися зі свого тесту ДНК, про що я не зміг би дізнатися без нього?
  З MyHeritage ДНК ви можете знаходити родичів, про яких раніше не знали, які мають спільні з вами сегменти ДНК, успадковані від вашого спільного предка. Ви дізнаєтесь про етнічне та географічне походження ваших предків — що може вас здивувати.
 • Які переваги при тестуванні інших членів родини?
  Рекомендовано зробити тест для для інших родичів. Кожен з вашої родини має унікальні частини ДНК, що разом можуть розкрити вашу родинну історію. Тест одного чи обох батьків дозволить вам отримати додаткову інформацію про збіги ДНК. Наприклад, ви зможете дізнатися який з ваших збігів відноситься до батьківської чи материнської лінії. Тестування батьків, братів та сестер, двоюрідних та інших родичів є також дуже корисним для знаходження родичів та вивчення інформації про ваші збіги. У зв'язку з природою генетичного успадкування, ваші родичі можуть отримати результати етнічної приналежності, що відрізняються від ваших. Порівняння ваших результатів може допомогти вам дізнатися ще більше про свій родовід.
 • Що, як я вже проводив тест раніше? Чи тест від MyHeritage запропонує мені нову інформацію?
  ДНК тест від MyHeritage дозволяє вам отримувати унікальні збіги з користувачами, які проводили тест з MyHeritage, так само як і з користувачами, що вивантажили свої результати від інших провайдерів. Завдяки багатому інтернаціональному складу та доступності MyHeritage понад 40 мовами, ви отримаєте кращі шанси збігу з родичами з інших країн. Ви також отримаєте розширений етнічний аналіз, отриманий з найбільшої колекції можливих етнічних визначень в галузі.
 • Чи можу я подарувати ДНК від MyHeritage?
  Так! При розміщенні замовлення в Інтернеті Ви можете або замовити комплект для себе, або подати адресу доставки одержувача, і ми надішлемо комплект ДНК прямо до нього. Після того, як він отримає комплект ДНК, який Ви купили для нього, йому буде запропоновано відкрити безкоштовний обліковий запис MyHeritage, якщо його у нього ще немає, і активувати свій новий комплект.
  З моменту, коли він активує свій комплект, ми надішлемо йому відповідні електронні листи про відстеження його зразка та, звичайно ж, самі результати, коли вони будуть готові.
 • В якому вигляді мені потрібно надати зразок?
  Використовувати набір для тестування ДНК від MyHeritage просто. Для цього не потрібно збирати кров чи слину. Щоб отримати зразок, вам необхідно просто потерти маленькою щіточкою під щоками протягом 45 секунд і повторити процедуру для запасного зразка. Після цього щіточки поміщаються в пробірки і надсилаються до нашої ДНК лабораторії для проведення аналізу. Результати будуть доступними для вас в безпечному режимі на веб-сайті MyHeritage.
 • Як довго я буду чекати свої результати?
  Як тільки ваш зразок прибуде до нашої лабораторії, отримання результатів займе близько 3-4 тижнів. Як тільки результати будуть доступні, ми надішлемо вам сповіщення електронною поштою і ви зможете переглянути їх онлайн.
 • Як ви будете аналізувати й обробляти мій зразок ДНК?
  ДНК тест від MyHeritage використовує автосомне тестування ДНК за допомогою мікрочіпа. Результатом цього тесту є необроблені дані, які допомагають нам розрахувати збіги вашої ДНК та провести аналіз етнічного походження як по батьківській, так і по материнській лініях.
 • Що знаходиться між ДНК і родовими деревами?
  ДНК може розповісти вам про те, з якої частини світу походить певна частина вашого генетичного коду, але вона не може дати відповідь на питання, як вона туди потрапила. Наявність родового дерева може додати історію до ваших результатів тесту ДНК, описуючи історію ваших предків, від яких ви успадкували свою послідовність ДНК, і пояснюючи як визначилася ваша карта етнічного походження. Збіг можливих родинних зв'язків за ДНК визначить, яку ступінь спорідненості ви найбільш ймовірно поділяєте, але без родового дерева він не визначає якій стороні вашої родини він належить і хто був вашим спільним предком. З MyHeritage вам не потрібно знати все, щоб створити велике й наповнене родове дерево. Ви можете почати з розповіді про те, що ви знаєте про своїх батьків та їхніх батьків, і ми автоматично будемо шукати збіги для них серед понад 9,7 мільярдів історичних записів, щоб допомогти вам розширити його.