$99‎
Всього$79‎
Здивуйте себе
Розкрийте своє етнічне походження і знайдіть нових родичів за допомогою простого тесту ДНК.
$99‎
Всього$79‎
Найвищі технологічні стандарти за найдоступнішою ціною на ринку.
ДНК розкриває вашу унікальну спадщину — етнічні групи та географічні регіони вашого походження.
Знайдіть нових родичів, про існування яких ви ніколи не знали, за допомогою спільної ДНК.
Відкриття, що змінюють життя, всього за кілька кроків від вас
В ДНК міститься ваша унікальна етнічна структура, історія ваших предків, а також численні близькі та далекі родичі, що очікують відкриття. Лише за допомогою щіточки та вашого зразка, тест визначає ваше етнічне походження і знаходить ваших родичів.
1. Замовте свій тест ДНК онлайн
2. Поверніть назад свій зразок
3. Ми проводимо аналіз вашої ДНК в нашій лабораторії Перегляньте відео з лабораторії ДНК
4. Перегляньте свої результати через 3-4 тижні
Розкрийте своє етнічне походження
Досліджуйте місця, в яких проживали ваші предки.
Ви отримаєте детальний огляд походження частинок вашої ДНК з різних популяцій світу. Ви можете знайти предків у найбільш неочікуваних місцях.
Зв'яжіться з новими знайденими родичами
Ми шукаємо людей, чия ДНК збігається з вашою: ваших родичів. Ви можете зв'язатися з новими знайденими родичами, щоб дізнатися більше про свою сім'ю та знайти спільних предків.

Вже зробили тест ДНК? Вивантажте наявні результати ДНК.

MyHeritage має найбільшу в світі інтернаціональну мережу родових дерев. Отримайте повну віддачу від свого тесту ДНК, будуючи родове дерево та досліджуючи нові родинні зв'язки.
Ваша конфіденційність в безпеці
Ваша приватність надзвичайно важлива.
Ми зробили значний внесок, щоб переконатися в тому, що ваш обліковий запис і особисті дані знаходяться в безпеці й захищені багаторівневим шифруванням. Всі тести виконуються в нашій найкращій в світі, сертифікованій CLIA, акредитованій CAP лабораторії в Сполучених Штатах Америки.
Пояснення від MyHeritage ДНК
Як мені підготувати свій зразок ДНК?
Підготовка зразка ДНК включає просту процедуру за допомогою щіточки й виконується протягом двох хвилин. Ви отримаєте детальну інструкцію щодо підготовки зразка разом з вашим набором для тесту ДНК. Ви також можете переглянути наше відео, в якому показано цей процес.
В якому вигляді мені потрібно надати зразок?
Використовувати набір для тестування ДНК від MyHeritage просто. Для цього не потрібно збирати кров чи слину. Щоб отримати зразок, вам необхідно просто потерти маленькою щіточкою під щоками протягом 30 секунд і повторити процедуру для запасного зразка. Після цього щіточки поміщаються в пробірки і надсилаються до нашої ДНК лабораторії для проведення аналізу. Результати будуть доступними для вас в безпечному режимі на веб-сайті MyHeritage.
Що я можу дізнатися зі свого тесту ДНК, про що я не зміг би дізнатися без нього?
З MyHeritage ДНК ви можете знаходити родичів, про яких раніше не знали, які мають спільні з вами сегменти ДНК, успадковані від вашого спільного предка. Ви дізнаєтесь про етнічне та географічне походження ваших предків — що може вас здивувати.
Які переваги при тестуванні інших членів родини?
Кожен з вашої родини має унікальні частини ДНК, що разом можуть розкрити вашу родинну історію. Тест одного чи обох батьків дозволить вам отримати додаткову інформацію про збіги ДНК. Наприклад, ви зможете дізнатися який з ваших збігів відноситься до батьківської чи материнської лінії. Ви також дізнаєтеся про додаткових родичів завдяки 100% збігам кожної з їх ДНК (замість лише 50% успадкованих). Тестування братів та сестер, двоюрідних та інших родичів є також дуже корисним для знаходження родичів та вивчення інформації про ваші збіги. У зв'язку з тим, що генетичне успадкування є випадковим, ваші родичі можуть отримати результати етнічної приналежності, що відрізняються від ваших, тож порівняння результатів може бути цікавим і захопливим.
Що, як я вже проводив тест раніше? Чи тест від MyHeritage запропонує мені нову інформацію?
Так. Тестування ДНК з MyHeritage має безперечні переваги, навіть якщо ви вже робили тест раніше в іншому місці. Ви зможете отримувати унікальні збіги з користувачами, які проводили тест з MyHeritage, так само як і з користувачами, що вивантажили свої результати від інших провайдерів. Завдяки доступності MyHeritage понад 40 мовами та багатим інтернаціональним складом, ви отримаєте кращі шанси збігу з родичами з інших країн. Ви також отримаєте розширений етнічний аналіз, який може розкрити нову інформацію.
Як довго я буду чекати свої результати?
Як тільки ваш зразок прибуде до нашої лабораторії, отримання результатів займе близько 3-4 тижнів. Як тільки результати будуть доступні, ми надішлемо вам сповіщення електронною поштою і ви зможете переглянути їх на MyHeritage.
Що знаходиться між ДНК і родовими деревами?
ДНК може розповісти вам про те, з якої частини світу походить певна частина вашого генетичного коду, але вона не може дати відповідь на питання, як вона туди потрапила. Наявність родового дерева може додати історію до ваших результатів тесту ДНК, описуючи історію ваших предків, від яких ви успадкували свою послідовність ДНК, і пояснюючи як визначилася ваша карта етнічного походження. Збіг можливих родинних зв'язків за ДНК визначить, яку ступінь спорідненості ви найбільш ймовірно поділяєте, але без родового дерева він не визначає якій стороні вашої родини він належить і хто був вашим спільним предком. З MyHeritage вам не потрібно знати все, щоб створити велике й наповнене родове дерево. Ви можете почати з розповіді про те, що ви знаєте про своїх батьків та їхніх батьків, і ми автоматично будемо шукати збіги для них серед понад 8 мільярдів історичних записів, щоб допомогти вам розширити його.
Як ви будете аналізувати й обробляти мій зразок ДНК?
ДНК тест від MyHeritage використовує автосомне тестування ДНК за допомогою мікрочіпа. Результатом цього тесту є необроблені дані, які допомагають нам розрахувати збіги вашої ДНК та провести аналіз етнічного походження як по батьківській, так і по материнській лініях.