Етнічність Центральна Америка та Анди - найпопулярніші країни
Етнічність Центральна Америка та Анди є найпоширенішою в наступних країнах, згідно з даними користувачів MyHeritage DNA.
Обрати іншу етнічність
Відсоткове значення представляє частку користувачів MyHeritage DNA з етнічністю Центральна Америка та Анди в тій країні.
Показати всі країни
Етнічність Центральна Америка та Анди
Населення Мезоамерики та Південної Америки включає ряд груп корінного населення з доколумбових часів. До них відносяться народності Майя в Мезоамериці, а також народи кечуа, чибча й аймара в Південній Америці. Кечуа був офіційною мовою імперії інків, найбільшої імперії в доколумбової Південній Америці, що тягнеться через великі частини західної частини Південної Америки та зі штаб-квартирою в Куско, в сучасному Перу. Інка побудувала великі дорожні мережі по всій імперії, винайшла високогірні методи ведення сільського господарства, які спеціалізуються на непростому регіоні Анд, і розробила жорстко регульовані соціальні структури, яких дотримуються мільйони людей. Стародавні цивілізації Центральної Америки, такі як Майя та Ацтеки, створили багато важливих інновацій, таких як унікальні системи письма, побудова пірамід, складних математичних і астрономічних спостережень, ранніх форм медичної хірургії та точних календарних систем.