Етнічність Північна та Західна Європа - найпопулярніші країни
Етнічність Північна та Західна Європа є найпоширенішою в наступних країнах, згідно з даними користувачів MyHeritage DNA.
Обрати іншу етнічність
Відсоткове значення представляє частку користувачів MyHeritage DNA з етнічністю Північна та Західна Європа в тій країні.
Показати всі країни
Етнічність Північна та Західна Європа
Населення північної та західної Європи переважно складається з німців, французів та голландців. На цей регіон вплинули значні історичні події, в тому числі – створення Католицької церкви, Відродження, Реформація та промислова революція. Імперські завоювання та епоха колонізації поширила народи північної та західної Європи на весь світ, а великі групи населення залишилися в Північній та Південній Америці та в певних частинах Африки й Океанії. Ця область є місцем народження західної культури, що охоплює інновації в мистецтві, літературі, філософії та науковій методології, що стали стандартами по всьому світу. Зокрема, західні європейці дуже серйозно ставляться до їжі. Європейська кухня та столовий етикет є дуже розвиненими. Виготовлення вина, виробництво сира, випічка та приготування їжі стали справжнім мистецтвом.