Gilad JaphetЗасновник і виконавчий директор
background
Previous page Next page
Beginning of quote:I’m building MyHeritage as a company that not only does well, but also does good in the world. End of quote.
Кваліфікація Гілада Яфета у високих технологіях ілюструє його прагнення досконалості. Пан Яфет очолював відділ досліджень анти-вірусів у BRM Technologies, що належать Symantec. Там він займався контролем аналізу комп'ютерних вірусів і розробкою алгоритмів їх подолання. Потім займав одну з ключових посад у BackWeb Technologies, спочатку у якості спеціаліста з розробки програмного продукту, а потім - керівника з управління продуктом. Його внесок допоміг компанії успішно вийти на IPO на NASDAQ. Працюючи у головному офісі компанії у Сан-Хосе, Каліфорнія, він ніс особисту відповідальність за стратегічний розвиток компанії і двічі обирався 'Найціннішим гравцем компанії'. Пан Яфет також очолював управління продуктом у таких стартапах як SpearHead Technologies та Picatel Systems до того, як заснував MyHeritage.

Пан Яфет - досвідчений спеціаліст з генеалогії, що дає MyHeritage унікальне поєднання бачення, пристрасті та знань з розробки програмного продукту та генеалогії. Його мрія стала початком MyHeritage.

Пан Яфет отримав ступінь бакалавра комп'ютерних наук у Technion, Ізраїльському Інституті Технологій з найвищою відзнакою Нагородою Президента.

Одружений, має троє чудових діток.